fbpx
HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Kurumsal hayatı bir kenara bırakıp zor olanı yapmaya çalışan birkaç kişiyiz. ONDİ için, koronavirüs salgınının ortasında kolları sıvadık ve beyaz yakalı olmaktan vazgeçip biraz yıpranmaya karar verdik. ONLINE ve DIGITAL kelimelerinin ikişer harfinden ONDI markasını yarattık.

Dijital pazarlama ajansı olmaktan daha çok, markalarla birlikte yolculuk yapmayı seven otostopçularız. A noktasından B noktasındaki başarıya markalarımızla yolculuk etmeyi seviyoruz. Özgürlük ve yaratıcılık konusunda sınır tanımamaya çalışıyor, firmaların dijital potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı oluyoruz. Kurulduğumuz 2020 Ağustos tarihinden itibaren büyük müşteriler biriktirmeyi başardık ve yolculuklarında yanlarında olmayı başardık.

Misyonumuz

Günden güne büyüyen dijital dünyaya güven veren bir alternatif olmaya çalışıyoruz. Her zaman ekibimizin tecrübesi saysinde markalarımıza dijitalleşme adına güvenilir, ulaşılabilir ve anlaşılabilir hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

ONDİ; her zaman ölçülebilir ve şeffaf hizmetler sunmayı amaçlar. Bu amaç doğrultusunda Türkiye’nin en çok marka yöneten dijital ajansları arasına girmeyi ister.

Bazı İstatistikler

Ağustos 2020 tarihinde başlayan yolculuğumuzu, aşağıdaki verilerle devam ettiriyoruz. Her proje ve marka ile bu sayıları artırmamıza yardımcı olun. Bizimle iletişime geçin.

0
Marka
Proje
Çalışan
0
Teklif