fbpx

SEO Ajansı ONDİ: Organik Dönüşümlerinizi Artırın

ONDİ SEO adını verdiğimiz 360 derece SEO çalışması sayesinde sektöre özel çözümler sunmayı hedefliyoruz. SEO Ajansı olarak size, markanıza ve sektörünüze özel çözümler sunar. Gerçekçi hedeflerle SEO’da hedefinize ulaşmak, bütünsel yaklaşımla bambaşka bir deneyim yaşamak için detayları okuyun ve bizimle iletişime geçin.

Arama motoru optimizasyonu

ORGANİK TRAFİĞİNİZİ ARTIRIN

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sayesinde markanız, potansiyel müşterilere daha kolay erişebilir. Böylece organik trafiğiniz artarken dönüşüm oranlarınız da aynı oranda gelişim gösterir. İnternet sitenizi hedef kitlenizin beklentilerini de göz önünde bulundurarak konumlandırmanız, uzun vadede reklam maliyetlerinizi düşürecek, cironuza büyük katkılar sağlayacaktır.

Ön İnceleme

İnternet sitenizi arama motoru optimizasyonu için hazırlamadan önce detaylı analizlerimizi yapar, size bir rapor sunarız. Önerilerimizi ve gereklilikleri mutlaka size iletiriz.

Crawl Analizi

Ahrefs gibi gelişmiş araçlarla internet sitenizi derinlemesine analiz ederiz. Hataları bulmaya, geliştirilmesi gereken noktaları tespit etmeye çalışırız. Bu analizler çalışmalarımızın temelidir.

SEO Yol Haritası

Analizlerimize ve raporlarımıza göre internet siteniz için bir yol haritası çıkartırız. Bu strateji genellikle 3-12 aylık periyotu içerir ve öngörüleri içerir. Bu haritayı çalışmalarımızda takip ederiz ve hedefler koyarız.

Anahtar Kelime Araştırması

Ürününüzü ya da hizmetinizi yüksek performansla öne çıkartabilmek için anahtar kelimeleri analiz ederiz. Rakiplerinizle daha etkili yarışabilmeniz için doğru anahatar kelimeleri sizin için buluruz.

Site İçi SEO

Tüm araştırmaları yapmamızın ardından internet sitenizin arama motorlarında daha öne çok öne çıkması için gerekli teknik düzenlemeleri yaparız. Crawl analizi sonucunda aldığımız veriler buradaki işlemlere yön verir.

Site Dışı SEO

Anahtar kelimelerden sonra, bir sitenin hangi sitelerden nasıl referans aldığı da önemlidir. SEO çalışmalarımızı güçlendirmek için organik ve kaliteli backlinkler alır, markanızı daha güçlü tutundururuz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Nedir?

SEO (Search Engine Optimization); internet kullanıcılarının bir konu ya da hizmet hakkında bilgi almak için kullandığı kelime ya da kelimelerden trafik çekmeyi amaçlayan çalışmaların bütününe verilen isimdir. Bu çalışmalarda organik dönüşümlerin artırılması amaçlanır.

Amacı ne olursa olsun bir web sitesi; arama motorlarındaki performansını artırabilmek, sektörel rekabete katılabilmek ve daha fazla trafik çekebilmek için geliştirmelere ihtiyaç duyar. Bu geliştirmelere optimizasyon adı verilir. Profesyonel SEO Danışmanlığı tam bu noktada devreye girer. ONDİ SEO adını verdiğimiz SEO departmanımızda; teknik seo, içerik pazarlama, ölçüm ve analiz işlemleri bir bütün olarak ele alınır ve 360 derece SEO hizmetiyle web sitenizden elde ettiğiniz dönüşümlerin artırılması tek hedeftir.

NELER YAPIYORUZ?

  • Profesyonel SEO araçlarıyla baştan uca analiz
  • Sektörel SEO stratejisi oluşturma
  • Ziyaretçilerin daha çok faydalandığı bir içerik yapısı oluşturma
  • Ziyaretçilerin sitenizde geçirdiği süreyi artıracak çözümlerin arayışı
  • Daha fazla organik dönüşüm
Kesintisiz Destek

ONDİ SEO ekibi web siteniz ile alakalı tüm sorunları çözmek konusunda size destek verir. Kafanızda soru işareti bırakmaz. Her şeyi yanıtlar.

Web Sitenize Özel Hizmet

SEO çalışmalarımızda sektörünüz, ürünleriniz ya da hizmetleriniz, potansiyel müşterileriniz ve diğer tüm kriterler göz önünde bulundurulur.

Profesyonel Ekip

Önceki tecrübeleri, çalışma azimleri ve öğrenme istekleriyle göz dolduran ONDİ SEO ekibi, alanında uzman kişilerden oluşur. Size 360 derece hizmet verir.

SEO Hizmeti Kapsamında Yaptıklarımız

#1

Hedef Kitle Belirlenir

Hedef kitlenizi belirlerken sektörün gerekliliklerini tespit ederek anahtar kelimeleri tespit ederiz. Hedef kitlenizin belirlenmesi aşamasında yüksek hacimli anahtar kelimeleri listeler, dönüşüm oranı en yüksek seviyede olacak şekilde çalışmalara başlarız.

Tabii ki bu kitle belirlemesi sırasında rakipleri de analiz eder, onların hedef kitlelere nasıl ulaşmaya çalıştığını analiz ederiz. Hedef kitlenize göre web sitenizin içeriklerini düzenler, linklerini anahtar kelimelere uygun şekilde değiştiririz. 

Hedef kitlenin belirlenmesi ve sitenizin bu kitleye uygun şekilde optimize edilmesi sürecinde dönüşüm oranlarının artırılması ve ziyaretçi sayısının artırılmasına yönelik çalışmalar yapılır.

 

#2

Kullanıcı Sayısının Artırılması

İçerik PazarlamasıKullanıcı sayınızı artırabilmek için birkaç optimizasyonu aynı anda gerçekleştiririz. İçerik optimizasyonu ile hedef kitlenize uygun içerikleri web sitenize ekler, bunları tamamen SEO ile uyumlu, hedef kitlenize fayda sağlayan, akıcı ve özgün olmaları için çalışırız. 

Web sitenizi ziyaret eden ve organik olarak büyümesini sağlayan çalışmaların ikinci kolu ise sitenizin mobil uyumlu hale getirilmesidir. Günümüzde en çok kullanılan teknolojik aletler olan mobil cihazların sitenizi daha sağlıklı tarayabilmesi için gerekli teknik incelemeleri yaparız ve size bildiririz. Kullanıcı kazanımı ile alakalı bir diğer çalışma ise sitenizin kullanıcı deneyimi durumunun kontrolünü yapmaktır. 

Web sitenizde gerekli testleri yaparak kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkartabilmek için geri bildirimlerimizi iletiriz.

#3

Kullanıcı Davranışlarının Ölçümü

SEO çalışmaları sırasında yaptığımız tüm geliştirlemeri mutlaka belirli periyotlar halinde takip ederiz. Kullanıcıların davranışlarını ölçer, öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını yaparak analiz ederiz. Kullanıcı davranışlarının yanında açılış sayfaları ve bu sayfaların dönüşüm oranları da ekibimiz tarafından kontrol edilir. Yapılan geliştirmelerin ne derece etkili olduğu, daha fazla neler yapılabileceği, dönüşümlerin daha fazla nasıl artırılabileceği gibi konuları uzun incelemeler sonucu tespit ederiz.

Kullanıcı davranışlarını nasıl daha iyiye doğru kaydırabileceğimizi arkadaşlarımızla analiz ederiz. Düzenli içeriklerimizi sektöreli gelişmeleri ve kullanıcı davranışlarını referans olarak web sitenize ekleriz.

SEO Optimizasyonu ile alakalı en önemli adım, kullanıcı davranışlarını ölçmektir.

SEO; bir web sitenin arama motorlarındaki sonuçlarda daha çok görünmesi, daha önlerde çıkması ve kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi sürecine verilen isimdir.

SEO iki alt kategoriye ayrılır. Bunlar; site içi SEO ve site dışı SEO çalışmalarıdır. On Page SEO kısaca; web sitenizin arama motorlarına ait botlara daha iyi tanıtılması, kullanıcı deneyiminin üst düzeye çıkarılması işlemleridir. Off Page SEO; web sitenizin referans linkler, sosyal medya linklemeleri gibi çalışmalarının yapılarak daha otoriter ve güvenilir hale gelmesi için yapılacak çalışmalardır.

SEO çalışmalarının tamamının düzenli ve profesyonel olarak yapılmasıyla artar. Organik trafiğin artmasıyla ürün ya da hizmetiniz için yaptığınız reklam çalışmalarının bütçesi orta-uzun vadede azalacaktır.

SEO ÇALIŞMASI SAYESİNDE ELDE ETTİĞİMİZ BAZI BAŞARILAR

Başarı Hikayeleri

OKFİS Başarı Hikayesi

Ağustos 2020 – Ocak 2021 tarihleri arasında, organik trafikte %450 artış sağladık.

RABİACA Başarı Hikayesi

Yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde organik trafiğin %225 artmasını sağladık.

OGOBONGO Başarı Hikayesi

Arama motoru kaynaklı trafiklerde %45 artış sağladık.

Ücretsiz SEO Analizi

SEO Danışmanlığı Alın

Bizimle iletişime geçin, SEO profesyonelleri tarafından ücretsiz site analizinizi ve yol haritanızı alın. SEO danışmanlığı için yandaki butona tıklayın.