fbpx

Ücretsiz İnternet Sitesi Analizi

İnternet siteniz, markanız, hizmetiniz ya da projeniz için bizimle iletişime geçin. Tüm dijital pazarlama ölçüm araçlarını kullanarak detaylı analiz yapalım ve sizinle paylaşarak yol haritanızı birlikte çıkartmaya çalışalım. ONDİ’nin içerik pazarlama, SEO, dijital reklam yönetimi ve diğer hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için aşağıda yer alan dört iletişim alternatifi arasından seçiminizi yapın.

Dijital Pazarlama Analizi

İnternet sitenizi herhangi bir ücret talep etmeden inceleyelim ve fikirlerimizi sizinle paylaşalım. SEO, SEM, sosyal medya reklamları, dönüşüm stratejisi ve diğer konularda dijital pazarlama araçlarını kullanarak sizinle birlikte gözden geçirelim.

Sektör Analizi

Hizmet verdiğiniz sektördeki rakiplerinizi sizler için analiz eder, geliştirme ve ekleme yapmanız gereken yerleri iletiriz. Analizlerimizde anahtar kelimeler, rakipler, trendler kullanırız. İnternet sitenizin ve marka konumlandırma çalışmalarınızın analizini yaparız.

Bize Ulaşmanın Dört Yolu

Bize 7/24 Ulaşabilirsiniz

Aşağıda yer alan dört seçenek farklı arkadaşlarımıza ulaşmanızı sağlar. 7 gün 24 saat bize yazabilir, dilediğiniz desteği alabilirsiniz. Bize ulaşın, markanızı ayağa kaldırma yolculuğunuzda sizinle birlikte yürüyelim.